Navigation
Domů arrow FTP server
Přenos Vašich dat na náš FTP server ... PDF Tisk E-mail

ImagePředkládáme tu nejjednodužší variantu jak si vytvořit připojení na náš FTP server. Přímý přesun Vašich souborů na Ftp je rychlejší a spolehlivější než standardní posílání na mail. Mail často neumožní zaslání větších souborů a často Vám odeslání doslova kolabuje. Pro stažení souborů pro korekturu stačí zadat ve Vašem prohlížeči ftp:// Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny a hesla viz. níže.

 

TOTALCOMMANDER

ImagePokud potřebujete pomoci s nastavením programu pro přenos souborů, tedy FTP klienta,  ozvěte se nám ! Prostřednictvím Ftp získáte lepší kontrolu nad pěenosem větších souborů. Výhodou je právě pravidelnost používání. 

  • Do zobrazeného okna zadejte Uživatelské jméno: print heslo: tiskarna
    relace: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny hostitel: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny vzdálená složka: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
  • Po zadání všech potřebných údajů k přihlášení na FTP server stiskněte Přihlásit se.

 

FILEZILLA-PROJECT.ORG

Komu někdy krachne přenos přes commander, tak zde je funkční alternativa. Záleží jen na Vás a na prostředí ve kterém pracujete raději.

Image

 

 

ÚSCHOVNA.CZ

ImageNastavení FTP může být pro někoho komplikací. Jako další způsob doporučujeme využití služeb veřejných úschoven - jednuduché přenesení souboru. Maximální objem dat uložených v jedné zásilce nesmí přesáhnout 100 MB.

 


 PODPORUJE

 

           mssidlmal.info